Golfweek El Rompido - juni 2026

Golfweek El Rompido - juni 2026

Een mooie golfweek in El Rompido
Wat was het een heerlijke golfweek in El Rompido! Vanaf de eerste dag werden we getrakteerd op prachtig, zonnig en vooral erg warm weer. De omstandigheden waren ideaal om te genieten van alles wat deze golfbestemming te bieden heeft.
Naast het mooie weer was het gezelschap minstens zo belangrijk. Hoewel het leeftijdsverschil binnen de groep soms behoorlijk groot was, bleek dat totaal geen probleem. Integendeel, iedereen kon het uitstekend met elkaar vinden en er ontstonden leuke gesprekken, veel gezelligheid en natuurlijk de nodige grappen op en naast de baan.

We hebben op schitterende golfbanen gespeeld, elk met hun eigen uitdagingen. Zoals dat hoort bij golf zaten er dagen tussen waarop het wat minder ging, maar ook rondes waarin het spel steeds beter liep. En af en toe was er zelfs een ronde waarbij alles leek te lukken en het spel gewoon super was.

Ook het hotel voldeed prima aan de verwachtingen. Een vast hoogtepunt van de dag was rond vijf uur, wanneer de golftassen waren opgeborgen en het tijd was om heerlijk te ontspannen in en rond het zwembad. Onder het genot van een drankje werden de mooiste slagen nog eens besproken en de minder geslaagde ballen snel vergeten.

Voor mij persoonlijk kreeg de week een verrassende afsluiting. Hoewel ik vooral gekomen was om te genieten van het golfen, de gezelligheid en de mooie omgeving, bleek bij de prijsuitreiking dat ik was uitgeroepen tot winnaar van groep 2. Dat had ik eerlijk gezegd niet verwacht en maakte deze toch al geslaagde week extra bijzonder.

Kortom: een fantastische golfweek met mooi weer, fijne mensen, prachtige banen, veel gezelligheid en een onverwacht mooie bekroning als winnaar van groep 2. Een herinnering om met veel plezier op terug te kijken.

Ellen & Wendy 
(red.: Wendy is winnares in groep 1)