Oud & Nieuw La Sella- Spanje
Inschrijven
| Omschrijving | |
|---|---|
| Oud & Nieuw La Sella 2026-2027- niet-SingleGolfers.nl leden |
€ 2.049,00 Inschrijven |
Ook zin in heerlijk golfen en Oud & Nieuw vieren met gezellige groep golfers?
Kijk dan eens naar de meest populaire reis met de feestdagen! Deze kent overigens al gegarandeerd vertrek.
Dit jaar gaan we van 28 december 2026 t/m 4 januari 2027 naar Denia Marriott La Sella Golf resort & Spa, aan de Costa Blanca, Zuid-Spanje. Dit prachtige, relaxte golf resort biedt luxe, ontspanning en culinair genieten. Bovendien ligt er een 27-holes baan voor de deur. Daarnaast spelen we op 2 topbanen: La Galiana en El Saler. Het programma bevat naast golf natuurlijk ook een spetterend Oudjaarsprogramma.
Een golfreis met SingleGolfers.nl staat voor een gevarieerd golfprogramma met voldoende mogelijkheid voor ontspanning. Alles in een ongedwongen sfeer, in goed gezelschap van leuke (sport)singles.
Prijs € 2.019,-
Niet SingleGolfers.nl leden prijs is € 2.049,- inclusief 4 maanden lidmaatschap. Max. 24 plaatsen, gemengd dames en heren. Lees hier de reacties van deelnemers aan eerdere reizen of bekijk één van onze filmpjes op YouTube als sfeerimpressie.

- 8 dagen / 7 nachten verblijf in Denia Marriott La Sella Golf & Spa in een standaard 2 persoonskamer (o.b.v. 1 pers. kamerbezetting, gewoon voor jezelf alleen)
- 5x 18 holes greenfee (3x La Sella, 1x La Galiana, 1x El Saler)
- 7x ontbijtbuffet
- 5x a la carte diners in het hotel, 1 x diner in het 'La Nao' buffet restaurant
- Drankjes tijdens de diners
- Oud & Nieuw dinnerparty op 31 december, incl. drankjes
- Welkomstdrankje op 28 december
- Privé transfers luchthaven - hotel v.v. en van en naar de golfbanen
- SingleGolfers.nl reis- en wedstrijdbegeleiding
- Golfprijzen

Vlucht (kan door Pin High worden geboekt), verblijfskosten, lunches, huur buggy’s/ trolleys, administratiekosten en bijdragen aan het calamiteitenfonds via Pin High.

La Galiana is een spannende en zeer uitdagende, bergachtige baan. De talrijke hoogteverschillen vereisen uphill en downhill slagen, techniek én bravoure om de natuurlijke hindernissen te overwinnen. Houd je van glooiende banen? Dan moet je hier zeker geweest zijn! De greens zijn groot, geonduleerd en zeer snel. Hier geldt: accuratesse is belangrijker dan lengte. Een prachtige baan met uitstekende recensies.

Een absolute top links course die jou door een prachtig natuurgebied voert, langs ongerepte duinen en door fraaie pijnbomenbossen. De baan wordt beschouwd als één van de beste banen in Europa. De links holes (5 tot 9 en 16 tot 18) kunnen iedere vergelijking met de beste banen in Groot-Brittannië doorstaan. De overige holes net zo attractief, slingeren door een bos.

Deze golfbaan is ontworpen door José María Olazábal en is een prachtige baan met 27 holes welke internationaal bekend staat om zijn uitstekende conditie het gehele jaar door. Het is een zeer afwisselende golfbaan met 3x 9-holes omringd door olijf-, naald- en sinaasappelbomen, omgeven door het natuurpark El Montgó. Het ontwerp is geschikt voor spelers van elk niveau.

Het La Sella Golf Resort & Spa is een uitstekend vijfsterrenhotel met een rustige ligging, een exclusief wellness centrum (€) en hoogstaand restaurant. Het betreft een heerlijk, luxueus hotel met alle ingrediënten om ons SingleGolfers.nl verblijf tot een mooie golfvakantie te maken. Het resort is gevestigd op de golfbaan La Sella, gelegen in het natuurlijk park Montgó.

Het fraaie hotel is in typisch Andalusische stijl ingericht en biedt mooie uitzichten over de golfbaan en de bergen. Bij het zwembad is het heerlijk relaxen. Dat kan ook in het uitgebreide SPA & Wellness centrum met sauna’s, Turkse baden of de in de buitenlucht staande hot tub. Ook is het mogelijk om diverse behandelingen te boeken.

Faciliteiten: receptie, wifi, 2 restaurants, pianobar, café, buitenzwembad, fitness. De luxe kamers (*1) zijn allen comfortabel ingericht en zijn onder andere voorzien van airconditioning, satelliet-TV, telefoons, gratis Wi-Fi en een balkon of een terras met uitzicht op het park of de golfbaan. *1 zie upgarde mogelijkheid onder 'overige'.

We hebben 2 voorkeursvluchten vanuit Nederland gekozen:
- Transavia via Amsterdam
28-12-2026 HV 6141 Amsterdam Alicante 14:45 17;25
04-01-2027 HV 6142 Alicante Amsterdam 18:20 21:10
- Transavia via Rotterdam
28-12-2026 HV 5051 Rotterdam Alicante 06:55 09:20
04-01-2027 HV 5054 Alicante Rotterdam 19:30 22:05
Mocht men een andere dan de aanbevolen vlucht kiezen, dan is een toeslag transfer van airport naar hotel, van toepassing. Pin High kan desgewenst de vlucht boeken (€ 35 boekingskosten).

- Het golftoernooi wordt over 5 dagen gespeeld. Winnaar is diegene met de meeste stableford punten uit de beste 4 wedstrijden ('beste 4 uit 5 principe').
- Schrijf je vóór 30-9 in dan ontvang je gratis een upgrade naar een zwembad-/ golfzichtkamer. (op basis van beschikbaarheid)
- De wedstrijdvorm is individueel stableford.
- Er wordt gespeeld in twee categorieën: < hcp 24 en hcp 24 en hoger.
- De wedstrijd wordt vanaf max. handicap 36 gespeeld. Golfers met GVB/ hcp 54 zijn welkom, mits men ervaring heeft met het spelen van 18 holes golfrondes.
- Doelgroep van de golfreis zijn singles en sportsingles (d.w.z. de partner golft niet). Niet-leden kunnen zich ook aanmelden en ontvangen daarbij 4 maanden vrijblijvend het SingleGolfers.nl lidmaatschap op proef.
Interesse in deze golfvakantie met leuke singles en gezellige golfers?
Meld je aan of neem contact op voor verdere informatie: info@singlegolfers.n

Deelnemers melden zich voor deze reis via de link op de website. Dit digitale formulier wordt automatisch ook naarPin High verzonden. Toewijzing geschiedt op volgorde van aanmelding. Zodra het minimumaantal deelnemers is bereikt nemen we contact op en wordt de de individuele boekingsbevestiging/ factuur verstuurd.
Aanmelding is reeds definitief en bindend bij inschrijving via het webformulier. We adviseren om de vlucht pas te boeken als reisboeking individueel bevestigd is. Een eventuele annulering brengt kosten met zich mee.

